O NÁS | Krasnejsi.com - vizážistické služby

 

Zdena Velká  vizážistka, stylistka, lash stylistka

 

Jsem tady pro Vás více jak 15 let a poskytuji exklusivní profesionální vizážistické a stylistické služby pro privátní klienty, firmy, média, fotografy, modelingové a svatební agentury. Od roku 1997 jsem začala pracovat v módním salónu s dámskou a pánskou módou a zahájila spolupráci s českými módními návrháři. Absolvovala jsem mnoho tuzemských a zahraničních módních veletrhů, módních přehlídek, workshopů, benefičních akcí, beauty pobytů a dalších módních akcí. Mým úkolem byl výběr a  nákup módních kolekcí, které musely být kvalitní, nositelné, prodejné, módní, ale hlavně tzv. „šik“, aby splnily požadavky a podtrhly individualitu klienta.

Poskytujeme svým klientům komplexní péči v oblasti image. Nabízíme služby a poradenství v oblasti vizáže, stylistiky, módních trendů, kosmetiky a péče o dokonalý vzhled. Jsme zastánci kvalitní  a klasické módy. Na těchto základech lze postavit nadčasový šatník a jen pomocí doplňků dotvořit a podtrhnout individuální styl ženy nebo muže. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými kadeřníky, fotografy, módními návrháři, krejčovskými salóny a módními butiky. Svěřte svoji krásu do rukou specialistů, kteří s ní dokážou pracovat a dovést ji k dokonalosti. Rádi Vám pomůžeme a ukážeme, jakou cestou se k ní vydat.

A PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? EMPATIE, KVALITA, PROFESIONALITA, ZKUŠENOSTI, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, VSTŘÍCNOST, PRACOVITOST, NADŠENÍ A ZAPÁLENÍ PRO VĚC. TO VŠE MŮŽETE OD NÁS OČEKÁVAT.

 

MÓDA ZMIZÍ, STYL ZŮSTÁVÁ.“   Coco Chanel

 

 

Spolupracujeme: