O NÁS | Krasnejsi.com - kosmetické a vizážistické služby

 

Zdena Velká  kosmetička/vizážistka/stylistka

 

Jsem tady pro vás více jak 20 let a poskytuji profesionální kosmetické, vizážistiké a stylistické služby pro privátní klienty, firmy, fotografy, modelingové a svatební agentury.

Od roku 1995 jsem začala pracovat ve vlastním salonu s dámskou a pánskou módou a zahájila spolupráci s českými módními návrháři. Absolvovala jsem mnoho tuzemských a zahraničních módních veletrhů, módních přehlídek, workshopů, vzdělávání, benefičních akcí a svatebních veletrhů a sbírala cenné informace a zkušenosti.

Od roku 2010 pracuji v Studiu Ivana v Ostravě, kde poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti KRÁSY. Nabízíme své služby a poradenství v oblasti kosmetické péče,aromaterapie,proměny, stylistiky, prodlužování řas a jejich péče s důrazem na osobitý styl a potřeby klientů.Spolupracujeme s profesionály, špičkami ve svém oboru jako jsou kosmetické firmy,kadeřníci, fotografové, módní návrháři s důrazem na vysokou kvalitu produktů a služeb.

Svěřte svou krásu do rukou specialistů, kteří s ní dokážou pracovat a dovést ji k dokonalosti. Rádi vám pomůžeme a ukážeme , jakou cestou se k ní vydat.

A PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? EMPATIE, KVALITA, PROFESIONALITA, ZKUŠENOSTI, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, VSTŘÍCNOST, PRACOVITOST, NADŠENÍ A ZAPÁLENÍ PRO VĚC. TO VŠE MŮŽETE OD NÁS OČEKÁVAT.

 

MÓDA ZMIZÍ, STYL ZŮSTÁVÁ.“   Coco Chanel

 

 

Spolupracujeme: